KURSY

KURS SZTUK WALKI

Kurs trwa 2 miesiące i obejmuje 8 treningów ok 2 godzinnych ( jeden trening w tygodniu ). Na kursie nauczysz się podstawowych i najskuteczniejszych technik BJJ od kontroli przeciwnika w parterze po obalenia i techniki kończące. Treningu mają charakter personalny a na koniec otrzymasz Certyfikat ukończenia kursu.

KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET

Kurs trwa 2 miesiące i obejmuje 8 treningów ok 2 godzinnych ( jeden trening w tygodniu ). Na kursie nauczysz się podstawowych i najskuteczniejszych technik BJJ oraz poznasz podstawowe uderzenia i kopnięcia stosowane w MMA.
Treningu mają charakter personalny a na koniec otrzymasz Certyfikat ukończenia kursu.

METAMORFOZA CIAŁA I SYLWETKI

Kurs trwa 2 miesiące i obejmuje 16 treningów 1,5 godzinnych ( dwa treningi w tygodniu ). Kurs ma na celu poprawić twoją sylwetkę poprzez spalenie zbędnych kalorii oraz rozwój mięśni przy ćwiczeniach interwałowych. Poprawić twoją kondycję, siłę oraz samopoczucie. Zwiększyć szybkość i dynamikę ucząc się tym samym ciekawych ćwiczeń oraz technik rozciągania mięśni.

Wyżej wymienione kursy mają charakter treningów personalnych. Na pierwszym treningu ustalany jest plan treningowy który pozwoli osiągnąć maksymalne efekty w jak najkrótszym czasie. W przeciwieństwie do treningów grupowych, tutaj cała uwaga trenera skupia się na rozwoju zawodnika od podstaw aż do samego końca z góry wiedząc ile czasu może na to poświęcić. Treningi są tak przygotowane aby w miłej i przyjaznej atmosferze zawodnik osiągnął jak najlepsze efekty! Na trening wystarczy zabrać strój sportowy lub na treningi sztuk walki jeżeli ktoś posiada Kimono do BJJ oraz klapki.

KURS SZTUK WALKI: Po pełnych 2 miesiącach i 16 godzinach spędzonych na macie zawodnik będzie w stanie obronić się przed napastnikiem, płynnie poruszać w walce w parterze, pozna podstawowe i najskuteczniejsze techniki walki oraz samoobrony oraz będzie w stanie rozpocząć przygodę z sztukami walki na treningach grupowych nie odstając znacząco od bardziej zaawansowanych zawodników. Ponadto otrzyma Certyfikat ukończenia kursu który może przydać się podczas poszukiwania na przykład pracy.

KURS SAMOBRONY DLA KOBIET: Po pełnych 2 miesiącach i 16 godzinach spędzonych na macie zawodniczka będzie w stanie obronić się przed napastnikiem, płynnie poruszać w walce w parterze, pozna podstawowe i najskuteczniejsze techniki walki oraz samoobrony, pozna podstawowe uderzenia i kopnięcia które mogą przydać się w sytuacji zagrożenia życia oraz będzie w stanie rozpocząć przygodę z sztukami walki na treningach grupowych nie odstając znacząco od bardziej zaawansowanych zawodników. Ponadto otrzyma Certyfikat ukończenia kursu który może przydać się podczas poszukiwania na przykład pracy.

KURS POPRAWA SYLWETKI: Na treningach poprawy sylwetki plan treningowy dopasowany jest do oczekiwań kursanta, oraz jego możliwości fizycznych. Po pełnych 2 miesiącach i 24 godzinach spędzonych na na treningu kursant/kursantka poprawi swoją kondycję oraz siłę. Spali zbędne kilogramy oraz zobaczy zauważalne efekty treningu. W zależności od oczekiwań kursanta plan treningowy może skupić się na spaleniu zbędnych kg, rozwoju mięśni, przygotowaniu pod testy sprawnościowe, czy rozciągnięciu mięśni i poprawie kondycji.

Płatność za kurs odbywa się na pierwszym treningu, a godziny i dni treningu są indywidualnie ustalane z kursantem celem dopasowania do jego godzin pracy czy szkoły tak aby w pełni i na spokojnie wykorzystać na trening cały zaplanowany czas maksymalizując tym samym jego efekty.

CENY KURSÓW

Personalne

KURS SZTUK WALKI

350.00kurs

Cena dotyczy całego kursu sztuk walki – 8 treningów po 2 godz.

Personalne

KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET

350.00kurs

Cena dotyczy całego kursu – 8 treningów po 2 godz.

Personalne

KURS POPRAWY SYLWETKI

650.00kurs

Cena dotyczy całego kursu – 16 treningów po 1,5 godz.