Trening z Tomaszem Jabłonka z klubu Łamator oraz Adamem z RKJJS

Dbając o to aby nasz klub KS Brasilian Jiu-jitsu się rozwijał oraz dbając o naszych zawodników aby mieli jak największe możliwości rozwoju i nauki podjęliśmy współpracę z zaprzyjaźnionymi klubami Uni Jiu-Jitsu ( klub Łamator Racibórz, Rybnicki klub Jiu-jitsu sportowego z Rybnika czy Sparta z Kuźni Raciborskiej ) do których to będziemy wyjeżdżać na treningi, sparingi oraz wymiany między klubowe. A już w styczniu spotykamy się wszyscy z klubami Uni Jiu-Jitsu z całej polski na obozie w Borowicach gdzie przez 3 dni będziemy rozwijać swoje umiejętności trenując od rana do wieczora!

W związku z współpracą nasz zaprzyjaźniony trener Tomasz Jabłonka z klubu Łamator z Raciborza we wrześniu odwiedził nasz klub i przeprowadził seminarium pokazując naszym zawodnikom wiele ciekawych technik po czym każdy miał możliwość odbyć sparing z w/w trenerem. Mamy nadzieje że Tomek będzie nas częściej odwiedzał, a my z uciechą będziemy odwiedzać go w jego klubie co już zrobiliśmy w zeszłym tygodniu gdzie wraz z zawodnikiem z naszego klubu pojechaliśmy do Łamatora na trening. Liczymy na dalszą owocną i przyjacielską współpracę! OSS!

W sobotę również odwiedził nas zaprzyjaźniony zawodnik oraz trener Adam Cieśla z Rybnickiego Klubu Jiu-Jitsu sportowego z Rybnika. Adam już nie pierwszy raz odwiedza nasz klub, pokazując wiele ciekawych technik dając również możliwość walk i sparingów dzięki którym zawodnicy potrafią zauważyć swoje błędy nad którymi muszą popracować oraz poznając wiele nowych technik. Jeszcze raz Adamie dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!