Wielokrotny mistrz świata BJJ w Rydułtowach – seminarium z Bartonem Derenowskim

Dwudziestego maja 2023 roku w sobotę odbyło się w naszym klubie KS STEIN ACADEMY seminarium z wielokrotnym mistrzem świata oraz Europy w Brazylijskim Jiu-Jitsu Bartonem Derenowskim. Barton to wybitny zawodnik który po raz kolejny w tym roku został powołany do Kadry i będzie reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Europy w Izraelu oraz jesiennych Mistrzostwach Świata w Mołdawii. Bartosz na swoim koncie ma nie tylko liczne medale z zawodow Brazylijskiego Jiu-Jitsu oraz Ju-Jitsu sportowego ale również jest właścicielem klubu Checkmat w Głogowie, a w swoim CV ma takie pozycje jak np szkolenie Izraelskich żołnierzy. Człowiek ten to jestem z najlepszych zawoników Brazylijskiego Jiu-Jitsu w Polsce jak i na świecie.

Cieszymy się iż tak mały klub jak KS STEIN ACADEMY w Rydułtowach miał przyjemność gościć tak wybitnego zawodnika który poprowadził w naszym klubie ponad 2,5 godzinne seminarium dzieląc się swoją wiedzą oraz umiejętnościami sztuk walki. W seminarium wzięło udział ponad 25 osób i każdy miał okazję sprawdzić się w sparingu z mistrzem!

Tego typu wydarzenia to ogromne doświadczenie oraz możliwość rozwoju nie tylko klubu ale i umiejętności naszych zawodników którzy regularnie startują na zawodach przywożąc worek medali. Teraz każdy z nich może dołożyć kilka bardzo skutecznych technik zaciągniętych prosto od wielokrotnego mistrza świata oraz europy!

Dziękujemy Bartonowi Drewnowskiemu za odwiedziny oraz przekazaną wiedzę oraz zapraszamy ponownie!