16 medali na zawodach VI Silesian Open Ju-Jitsu 2023

KS stein academy bjj mma - rydułtowy mistrzostwa śląska ju-jitsu sportowe bjj

W niedzielę nasi zawodnicy z Rydułtów wzięli udział w kolejnych zawodach Ju-Jitsu ( VI Silesian open Ju-Jitsu 2023) w Katowicac . Łącznie wystartowało z naszego klubu aż 15 zawodników którzy wywalczyli aż 16 medali w kategoriach Ne-Waza Gi oraz NoGi. Jest to nie lada osiągnięcie biorąc pod uwagę iż w zawodach brało udział aż 560 zawodników z 43 klubów. Tym samym nasz klub uplasował się na 7 miejscu w kategorii drużynowej z pośród 43 klubów! Ale to nie wszystko! Zawody te były kolejnym eliminatorem do Kadry narodowej. I jak się okazało nasz trener Krystian Stein w rankingu zajął 1 miejsce po licznych startach w zawodach Pucharu Polski, Mistrzostw Polski czy właśnie Silesian Open. Tym samym może reprezentować nasze miasto jak i kraj na mistrzostwach Europy Czarnogórze oraz mistrzostwach świata w Zagrzebiu. Po raz pierwszy zawodnik z naszego miasta będzie kadrowiczek w Jiu-Jitsu!

I tak medale zdobyli:

 • Krystian Stein – złoty medal
 • Jakub Franiczek – złoty medal
 • Patryk Twardy – dwa złote medale
 • Łukasz Wesoły – złoty medal
 • Przemysław Gajdowicz – złoty medal
 • Bartosz Piechaczek – złoty medal
 • Liliana Lubszczyk – złoty medal
 • Szymon Niestroj – złoty oraz srebrny medal
 • Ksawery Kocur – dwa srebrne medale
 • Weronika Karwot – srebrny medal
 • Julia Kocur – Srebrny medal
 • Maciej Stein – srebrny medal
 • Natalia Blanik – Srebrny medal

Wielkie Gratulacje dla wszystkich zawodników biorących udział w zawodach!