12 medali na Mistrzostwach Europy CBJJP 2023

KS Stein Academy z Rydułów na mistrzostwach europy

Zawodnicy naszego klubu mieli okazję wystartować na wielkich i prestiżowych zawodach European Championship CBJJP 2023 w Luboniu obok Poznania. Łącznie wystartowało z naszego klubu aż 17 zawodników w 20 kategoriach. Zaczynając od tych najmłodszych tzn. 9 latków po mastersów. Nasz klub pokazał wielką klasę i zdobył aż 12 medali. W tym jeden złoty, 5 srebrnych i 6 brązowych. Łącznie w zawodach wzięło udział prawie 700 zawodników z całej Europy. Poziom zawodów był bardzo wysoki, mocno obłożone kategorie oraz wysoki poziom walk zawodników sprawił że każdy musiał stoczyć ciężkie boje. Dodatkowo dla naszego klubu była to okazja do integracji, wyjazd dzień prędzej, wspólne przygotowania do zawodów, impreza integracyjna to dopełniło całości sukcesu! Teraz czeka nas wyciągnięcie wniosków i ciężkie przygotowania do kolejnych startów!