Sparingi międzyklubowe dla dzieci w Sparta Kuźnia Raciborska

Sparingi-klubow-LAMATOR-Sparta-kuznia-raciborska-i-RKJJS-Rybnik-KS-STEIN-ACADEMY-RYDULTOWY-1

Nasz klub nawiązał współpracę z okolicznymi klubami sportów walk m.in. z klubem Sparta Fight Club w Kuźni Raciborskiej, Łamator w Raciborzu, Rybnicki klub ju-jitsu sportowego czy B-zone z Kędzierzyna Koźla. Dzięki czemu zawodnicy naszego klubu w tym Ci najmłodsi jak i dorośli mają możliwość uczestniczenia w Sparingach między klubowych które dają możliwość nie tylko odwiedzenia innego klubu oraz trenera ale również i co najważniejsze daje możliwość wymiany doświadczeń oraz sprawdzenia swoich umiejętności bez presji zawodów i sędziego. Zawodnicy na takich imprezach mają możliwość stoczenia walk z zawodnikami z wielu klubów i o różnym stopniu zaawansowania.

Tym razem udaliśmy się do Klubu Sparta w Kuźni Raciborskiej gdzie dzieci i nastolatkowie mieli możliwość podjęcia walk z swoimi rówieśnikami z innych klubów. Z naszego klubu udało się aż 17 zawodników tocząc mocne i zacięte pojedynki. Tego typu imprezy rewelacyjnie przygotowują zawodników pod zawody, a miła i przyjacielska atmosfera pozwala rozwijać się nawzajem.

Liczymy na stałą współpracę z w/w klubami i dziękujemy bardzo Trenerowi Maćkowi z Kuźni za zaproszenie! OSS!