Spotkanie wigilijne – Bo nasz klub to nie tylko treningi

Spotkanie ipłatkowe w klubie sportów walk - Ks stein academy w Rydułtowach

23 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne w jednej z restauracji w naszej okolicy. Była to okazja do spotkania dla wszystkich naszych zawodników, do integracji, podzielenia się opłatkiem, zjedzenia dobrego obiadu oraz poznania się poza matą. W naszym klubie dbamy o miła i przyjacielską atmosferę! Dlatego co chwilę organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne w postaci wspólnych wyjazdów na obozy, zawody, wypady na przysłowiową kawę czy właśnie takie spotkania wigilijne. Sprawiają one że każdy zawodnik przychodzący do nas na treningi czuje się jak w domu, jak w gronie przyjaciół oraz drugiej rodzinie! U nas nie ma podziału na drużyny piłkarskie, wyznania religijne czy polityczne! U nas każdy jest równy! A na sali panuje miła i przyjacielska atmosfera!