Zawodnicy KS STEIN ACADEMY podbijają woj. Dolnośląskie na zawodach BJJ!

zawody bjj w oławie - wygrana klubu ks stein academy w Rydułtów - klub sportów walk bjj / mma / boks

W dniu 09.03.2024 jedenastu zawodników naszego klubu udało się aż do Oławy na zawody Brazylijskiego Jiu-Jitsu województwa dolnośląskiego. Oława znajduje się niedaleko Wrocławia, a w jej okolicy znajduje się wiele wybitnych klubów których zawodnicy startują na tych zawodach. Zawody te trwały cały dzień i stoczyło się tutaj setki walk. Wszystkie walki odbywały się w GI czyli Kimonie. Aby uniknąć pustych kategorii jeżeli w danej kategorii wiekowej oraz wagowej było mało zawodników organizator łączył kategorie. Ponadto nie wystarczyło dojść do finału czy półfinału. Każdy zawodnik nawet walczący w półfinale musiał dodatkowo stoczyć walkę o złoty lub brązowy medal. Sprawiło to że każdy wywalczony medal wiązał się z kilkoma ciężkimi walkami oraz litrami wylanego potu.

Z naszego klubu wystartowało aż 11 zawodników gdzie każdy stoczył bardzo mocne pojedynki. Udało nam się wygrać aż 8 medali w tym trzy złote, cztery srebrne i jeden brązowy. Nasi zawodnicy musieli stoczyć około 20-30 walk. Większość z nich to była wygrana klubu KS STEIN ACADEMY!

I tak medale zdobyli:

  • Dawid Kaczmarski – złoty medal
  • Julia Kocur – złoty medal
  • Bartosz Piechaczek – złoty medal
  • Daniel Starosta – Srebrny medal
  • Liliana Lubszczyk – Srebrny medal
  • Borys Kawa – Srebrny medal
  • Szymon Kisiel – Srebrny medal
  • Maciej Stein – Brązowy medal

Wielkie gratulacje dla każdego zawodnika!