Samoobrona kobiet

Kobiety to z natury osoby delikatne i nie posiadające wystarczającej ilości siły aby obronić się w sytuacjach zagrożenia. Dlatego też tak ważne jest aby każda kobieta znała chociaż podstawowe techniki samoobrony pozwalające poczuć się jej bezpiecznie na ulicy, w klubie czy nawet w domu. Techniki które pozwolą jej się obronić przy ataku mężczyzny dużo większego i silniejszego od siebie. Głośno słyszy się w telewizji oraz radio o różnego rodzaju napaściach, grabieżach, gwałtach czy pobiciach, jednak tylko ułamek procent kobiet potrafi się w takich sytuacjach wybronić. Bądź jedną z nich!

W swoich treningach samoobrony dla kobiet wykorzystuje techniki Brazylijskiego Jiu Jitsu z elementami MMA. Pozwala to kobiecie nawet delikatnej obronić się przed atakiem napastnika. Treningi samoobrony oraz techniki dopasowane są do doświadczenia oraz warunków fizycznych kobiety. Techniki dopasowuje indywidualnie do wymagań danej osoby a godziny treningu ustalane są w taki sposób aby nawet zapracowana kobieta znalazła na nie czas.

Trening samoobrony niesie wiele korzyści, poprawia kondycję fizyczną, oraz sprawia iż nawet w groźnych sytuacjach kobieta zachowa trzeźwość umysłu i pewność siebie. Regularny trening samoobrony wprowadzi też Cię do grona ludzi kochających sztuki walki oraz da podstawy do rozpoczęcia treningów w klubach walki.

Badź jedną z nielicznych kobiet potrafiących się obronić! Naucz się technik samoobrony i poczuj się bezpiecznie!