Treningi dla Kobiet!

Już z końcem czerwca 2021 rozpoczynamy nabór do grupy kobiet! W każdy poniedziałek na godz. 17.30 odbywać się będą treningi samoobrony dla kobiet! Na treningach tych nauczysz się wszystkiego co w samoobronie jest konieczne, a mianowicie jak poprawnie wyprowadzać ciosy, jak wyprowadzać kopnięcia oraz jak unikać ciosów! Ponadto poznasz tajniki walki w parterze jakimi są duszenia, obalenia czy dźwignie! Dzięki treningom sztuk walki nauczysz się samoobrony, pokochasz sporty walki, a ponadto zadbasz o swoją kondycję oraz sylwetkę! Treningi sztuk walki to treningi wydolnościowe i ogólnorozwojowe. Pomagają spalić zbędne kilogramy oraz utrzymać ładną szczupłą sylwetkę!

Nie czekaj i już dziś zapisz się do grupy początkującej! Zapisy odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 17.30 lub poprzez kontakt telefoniczny pod numerem 692233566! Na treningi wystarczy zwykły strój sportowy oraz klapki do przechodzenia po korytarzu z szatni na salę.

Koszt treningu grupowego dla kobiet to zaledwie 20 zł za zajęcia, a korzyści płynące z treningu nieograniczone! Ponadto każda kobieta ma możliwość wykupienia dodatkowych zajęć personalnych gdzie trener indywidualnie podchodzi do każdej zawodniczki i ustala plan treningowy pod konkretną osobę. Trening personalny to koszt 80 zł za zajęcia.

Treningi prowadzone są przez licencjonowanego trenera z 16 letnim doświadczeniem w sztukach walki oraz posiadacza Brązowego pasa w Brazylijskim Jiu-Jitsu!