Dojo – Nasza nowa większa sala!

Od Października do waszej dyspozycji jest nowa większa sala! Teraz do dyspozycji mamy prawie 100 metrów kwadratowych! Wielka sala daje jeszcze większe możliwości do treningu. Od teraz już nie tylko treningi personalne będą domeną klubu KS-Brazilian Jiu-Jitsu ale również treningi grupowe BJJ oraz treningi grupowe samoobrony. Teraz będziesz miał możliwość zmierzyć się z innymi zawodnikami, sprawdzić swoje umiejętności oraz przyjść na treningi z znajomymi! Wszystko w miłej i domowej atmosferze! Ponadto przed jak i po treningu do dyspozycji jest mała siłownia, a dokładnie kombajn do ćwiczeń Kettlera wraz z sztangą oraz pochylnią na której możemy ćwiczyć własną masą ciała! Już niebawem dodatkowo sala będzie wyposażona w worek bokserski dzięki czemu w pełni będzie możliwe wykorzystanie i przećwiczenie technik i uderzeń samoobrony!

Ceny treningów również ulegają zmianie, pozostaje trening personalny w cenie 50 zł za trening ( 35 zł za h), jednak do wyboru będą jeszcze karnety na treningi grupowe które odbywać się będą w wtorki ( BJJ ), środy ( Samoobrona ) oraz piątki ( BJJ ) w których w zależności od ilości wejść cena będzie się wahać od 16 do 25 zł za trening ( 1,5 h ) . pojedynczy trening będzie kosztował 35 zł za trening ( 1,5 h)

Przed przyjściem na trening obowiązują zapisy, w związku z czym przed przyjściem na trening zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr 692233566 celem potwierdzenia swojej obecności!