Treningi Personalne – Gwarancja sukcesu!

Trening personalny inaczej nazywany treningiem indywidualnym to jedno z najskuteczniejszych form treningu! Dzięki pełnemu skupieniu trenera na jednym zawodniku oraz rozpisanie planu treningowego pod określony sprecyzowany cel treningowy osoby trenującej już po pierwszym treningu widoczne są efekty! Treningi personalne w KS Brasilian Jiu-Jitsu to nie tylko sztuki walki ale i treningi ogólnorozwojowe ciała, treningi odchudzające, wydolnościowe jak i siłowe. Treningi indywidualne pozwalają osiągnąć wiele celów od nauki sztuk walki w postaci Brazylijskiego Jiu-jitsu, MMA czy Boku, przygotowania pod zawody, po samoobronę dla młodzieży, mężczyzn oraz co najważniejsze Kobiet!

Jeżeli jednak bardziej niż sztuki walki czy samoobrona interesuje Cię spalenie zbędnych kilogramów to u nas znajdziesz treningi które sprawią że poczujesz się lepiej oraz wypracujesz ładną sportową wyćwiczoną sylwetkę! Jeżeli zależy Ci aby spalić zbędne kilogramy aby zmieścić się w kategorii wagowej na zawodach? Nic trudnego Zrobimy to!

Masz problem z kondycją? Przyjdź na trening a tak dopasujemy ćwiczenia treningowe aby maksymalnie zwiększyć kondycję twojego organizmu skupiając się również na partiach mięśni potrzebnych do sportu który uprawiasz!

Chcesz jedynie nauczyć się kilku podstawowych technik i ciosów aby potrafić obronić się na ulicy? Żaden problem! Zrobimy taki plan treningowy aby głównie skupić się na samoobronie, a głównie na obronie przed napastnikiem wykorzystującym uliczne sposoby walki!

Zapraszam wszystkich chętnych na treningi indywidualne! Na pewno dopasuje coś dla Ciebie! Wspólnie osiągniemy twój cel! Zapisz się już dziś pod nr 692233566. Treningi odbywają się w Rydułtowach na ul. Ofiar terroru 40 ( dogodny dojazd z miejscowości Racibórz, Rybnik, Pszów, Wodzisław, Żory czy Jatrzębie )