UNIA JIU JITSU – KS BRASILIAN JIU-JITSU TEAM

Pragnę poinformować iż nasz klub podpisał umowę z UNIĄ JIU-JITSU zrzeszającą wiele klubów BJJ z całej Polski! W związku z powyższym każdy zawodnik naszego klubu będzie miał możliwość udziału w licznych imprezach brazylijskiego Jiu-Jitsu jakimi są między innymi kilku dniowe Obozy organizowany dwa razy w roku w których biorą udział zawodnicy z całej Polski, seminaria z trenerami z różnych klubów! Każdy nasz zawodnik będzie miał możliwość udziału w sparingach między klubowych wymieniając się tym samym swoim doświadczeniem oraz wiedzą, a co najważniejsze każdy będzie mógł startować w zawodach BJJ! Nasz klub ma również możliwość oficjalnego nominowania zawodników na wyższe stopnie BJJ m.in. na takich imprezach jak Campy czy Obozy!

Już w tą sobotę czyli 18 września 2021 roku odbędzie się pierwsze seminarium z Tomaszem Jabłonką czarnym pasem 2 stopnia w BJJ ( 2 DAN ) który odwiedzi nasz klub, a dwa tygodnie temu nasi zawodnicy oraz trener Krystian Stein wrócili z pierwszego obozu BJJ organizowanego przez Unie Jiu-Jitsu z licznymi nominacjami na wyższe stopnie oraz nabytą wiedzą oraz nowymi technikami które będziemy szkolić i dopracowywać na treningach w naszym klubie!

To jedynie niektóre z korzyści jakie wnosi współpraca z Unią, mamy nadzieje że nasza współpraca będzie dalej się rozwijała, a nasi zawodnicy dzięki temu skorzystają z wiedzy i ogromnego doświadczenia Trenerów z całej Polski. Jeżeli jeszcze nie należysz do naszego zespołu to zapraszamy wszystkich chcących rozpocząć przygodę z sztukami walki jak i tych już trenujących na zajęcia Brazylijskiego Jiu-Jitsu! W razie pytań zapraszam do kontaktu pod nr 692233566!