Czwartkowe treningi BJJ dla początkujących i nie tylko!

KS Brazilian jiu-Jitsu team Rydułtowy

W każdy czwartek na godzinę 17.30 zapraszam na treningi z podstaw Brazylijskiego Jiu-Jitsu, jest to idealny trening dla osób początkujących, dopiero zaczynających przygodę z sztukami walki, daje możliwość poznania BJJ od podszewki. Na czwartkowych treningach uczymy się jak utrzymać pozycję walki, poznajemy podstawowe techniki BJJ najczęściej stosowane przez zawodników tej sztuki walki. Poznajemy również takie umiejętności jak wyjścia łokciowe, pady, czy skoki tygrysie.

Jeżeli planujesz rozpocząć przygodę z sztukami walki BJJ to czwartkowy trening jest właśnie dla Ciebie! Jeżeli trenujesz już sztuki walki to również zapraszam ponieważ trenując techniki zaawansowane często zapominamy o podstawach które co jakiś czas warto powtarzać! Ponadto treningi Brazylijskiego Jiu-jitsu to sposób na odreagowanie stresu, rozładowanie napięcia, wzmocnienie mięśni jak i spalenie zbędnych kilogramów!

Na zajęcia nie potrzeba specjalnych zapisów ani podpisywać żadnych umów! Po prostu przychodzisz i jesteś! Na treningi sztuk walki wystarczy zwykły strój sportowy lub kimono do BJJ. Nie czekaj i już dziś dołącz do nas! Masz pytania? zapraszam do kontaktu pod nr 692233566

KS Brasilian Jiu-Jitsu team Rydułtowy!