Treningi sztuk walki dla dzieci

Treningi brazylijskiego Jiu-Jitsu dla dzieci

Już w tą sobotę tzn. 21 sierpnia 2021 startują treningi sztuk walki dla dzieci. Treningi te prowadzone będą w sposób ciekawy dla dzieci, liczne gry i zabawy, sztafety oraz wplecione w nie techniki sztuk walki sprawią że dziecko poprzez dobrą zabawę będzie mogło nauczyć się samoobrony, a ponadto wyćwiczą umiejętności które ułatwią im codzienne życie oraz zajęcia wf w szkołach, takie jak m.in. przewroty do przodu oraz do tyłu, przysiady, przekładanki nogami, czołganie, itp. Ponadto dzięki sportu nabiorą odporności na choroby, wzmocnią kondycję, oraz rozładują energię.

Treningi sztuk walki dają dzieciom wiele frajdy, a dodatkowo sprawiają że w sytuacjach zagrożenia będą w stanie obronić się co sprawi że będą spokojniejsze i pewniejsze siebie. A rodzice zauważą że dzieci staną się posłuszniejsze oraz rozładują swoją energię na macie, a nie w domu.

Zapisać na zajęcia można dzieci w wieku od 6 do 15 lat, zapisy odbywają się telefonicznie pod nr 692233566 lub bezpośrednio przed zajęciami w siedzibie klubu tzn. Rydułtowy ul. Ofiar terroru 40. Treningi oraz zapisy odbywają się w każdą sobotę o godz. 16.30. Na treningi wystarczy dziecku zwykły strój sportowy lub kimono do BJJ. Nie czekaj i zapisz swoje dziecku już dzisiaj!