Treningi sztuk walki to nie tylko Walka!

Uczęszczając na treningi sztuk walki warto zaznaczyć że to nie tylko walka! Trening sztuk walki to przygotowanie organizmu, siły i kondycji do walki! Różnego rodzaju treningi interwałowe, tabaty, treningi siłowe, czy rozciąganie mięśni to jedynie niektóre z elementów treningu sztuk walki! Przychodząc na sale poprawisz swoją kondycję, zbudujesz prawdziwą i wysportowaną sylwetkę, zwiększysz zakres rozciągnięcia mięśni a nawet spalisz zbędne kilogramy!

Na treningach często wykorzystujemy liny do treningu aby zbudować mocne ręce oraz zwiększyć wytrzymałość na wysiłek. Trenujemy na piłce aby wytrenować równowagę ciała, balans i przenoszenie masy w zależności od ułożenia ciała. Mamy również drabinki które pozwalają wyćwiczyć szybkość i dynamikę pracy nóg oraz materace i maty pozwalające wykonywać liczne ćwiczenia w postaci padów, przewrotów itp.

Każdy trening sztuk walki zakończony jest licznymi ćwiczeniami na rozciąganie mięśni co pozwala zwiększyć zakres ruchu, oraz płynniej i bez problemu wykonywać różnego rodzaju techniki i dźwignie.

Jeżeli więc chcesz spalić zbędne kilogramy, poprawić sylwetkę, zbudować masę mięśniową, poprawić kondycję, a przy tym nauczyć się samoobrony to treningi sztuk walki są właśnie dla Ciebie! Ponadto intensywny trening sztuk walki pozwala wytworzyć endorfiny czyli hormon szczęścia, w związku z czym z treningu wyjdziesz zadowolony/zadowolona i uśmiechnięty/uśmiechnięta!