Samoobrona dla kobiet – Nabór do grupy

Zajęcia bjj dla kobiet Rydułtowy

Już 3 stycznia tzn. w Poniedziałek o godzinie 17.00 rozpoczynają się zajęcia samoobrony dla Kobiet! Na treningach nauczysz się jak poprawnie bronić się oraz wyprowadzać ciosy i kopnięcia, poznasz techniki kończące rodem z Brazylijskiego Jiu-Jitsu, a ponadto spalisz zbędne kilogramy, utrzymasz oraz zbudujesz łądną sportową sylwetkę, odreagujesz stres życia codziennego oraz wyrwiesz się z domowych obowiązków!

Treningi samoobrony dla kobiet to elementy Fitness, crossfitu, sportów walki jak i streching co pozwala zbudować ładną zwinną sportową sylwetkę która dzięki dobremu rozciągnięciu mięśni będzie mobilna i elastyczna. Ponadto nauczysz się jak obronić się przed silniejszym i większym przeciwnikiem.

Kobiety którym spodoba się samoobrona będą miały możliwość wykupienia karnetu open i uczęszczania dodatkowo na zajęcia ogólne BJJ oraz MMA, oraz będą miały możliwość wyjazdów na zawody, obozy, seminaria itp.

Nie czekaj i zrób coś dla siebie! Już w ten Poniedziałek na godz 17.00 przyjdź na trening do naszej sali przygotowanej pod sporty walki w Rydułtowach na ul. Traugutta 293! Na trening wystarczy zwykły strój sportowy lub kimono do BJJ.

Na trening zapraszam wszystkie dziewczyny i Kobiety od 15 roku życia, nie ma znaczenia wiek, waga, wzrost czy doświadczenie, każdy jest mile widziany! Masz pytania? Zapraszam do kontaktu pod nr 692233566