Zajęcia BJJ dla młodzieży w wieku 11-14 lat

Klub sportów walki Rydułtowy

W związku z dużym zainteresowaniem treningami Brazylijskiego Jiu-Jitsu ( BJJ ) przez osoby w wieku między 11 a 14 lat, została dla was stworzona nowa grupa! Zapraszam więc wszystkie chętne osoby na zajęcia w wtorki na godz. 16.30 oraz czwartki na godz 16.00. Na treningach tych nauczysz się samoobrony, poznasz techniki kończące takie jak między innymi balacha, trójkąt nogami, dźwignie i duszenie oraz wiele innych technik pozwalających sprowadzić walkę do parteru gdzie rozpoczyna się nasza gra! Brazylijskie Jiu-Jitsu to najskuteczniejsza sztuka walki wykorzystywana między innymi w walkach MMA. Główną zaletą BJJ jest możliwość poddania większego i cięższego przeciwnika przez osobę mniejszą i słabszą.

Zajęcia przeznaczone dla młodzieży w wieku 11-14 lat odbywają się na naszej sali w Rydułtowach ( 10 min od rybnika, 8 od Wodzisławia, 4 od radlina ) na ul. Traugutta 293. Szybki dojazd z każdego miasta, oraz parkingi na przeciw sali ułatwiają dojazd do naszej sali. Sala przygotowana jest do sportów walk, posiadamy odpowiedni sprzęt oraz wszystko co potrzebne jest do treningu. Ty jedynie musisz zabrać strój sportowy lub GI oraz chęci do treningu.

Sporty walki to nie tylko nauka technik walk oraz samoobrony ale również przynosi wiele korzyści jakimi są między innymi poprawa odporności organizmu, rozciągnięcie mięśni zwiększające mobilność ciała, poprawa kondycji oraz spalenie zbędnych kilogramów, odreagowanie stresu życia codziennego, poprawa wad postawy i wiele innych. Ponadto podczas wysiłku wytwarzają się endorfiny czyli hormon szczęścia sprawiający że wychodzimy uśmiechnięci i zadowoleni!

Zajęcia prowadzi licencjonowany trener Krystian Stein posiadający 17 letnie doświadczenie w sportach walk. Posiadający Brązowy pas z dwiema belkami w Brazylijskim Jiu-Jitsu. Wywodzący się z klubu Łamator z Raciborza gdzie pod okiem Tomasza Jabłonki otrzymał brązowy pas. Klub KS Brasilian Jiu-Jitsu należy również do zrzeszenia klubów z całej Polski – Unia Jiu Jitsu dzięki czemu osoby należące do naszego klubu mają możliwość brania udziału w seminariach, sparingach między klubowych, obozach, oraz zawodach!

Nie czekaj i już dziś zapisz się na zajęcia dla młodzieży w wieku 11-14 lat! Nie szukaj wymówek.