Trener Krystian Stein Czarnym pasem BJJ

Krystian Stein - Czarnym pasem w bjj

Miło nam poinformować iż główny trener klubu KS STEIN ACADEMY Krystian Stein dnia 15.01.2023 na obozie Uni Jiu-Jitsu w Borowicach po 18 latach cieżkich treningów oraz wylewania potu na macie został nominowany na Czarny pas w Brazylijskim Jiu-Jitsu. Czarny pas jest pasem mistrzowskim i tym samym trener został Profesorem BJJ. Jest wielkie święto dla naszego klubu oraz ogromny zaszczyt otrzymać na tak wielkiej imprezie czarny Pas z rąk trenerów Uniu Jiu-Jitsu. Łącznie podpisało się pod nominacją aż 12 czarnych pasów w tym Tomasz Jabłonka z Raciborskiego Łamatora, Jarosław Koch czy Adam Wiśnia Wiśniewski.

Droga do czarnego pasa naszego trenera była ciężka i bardzo wyboista, nie zabrakło poważnych kontuzji w postaci złamanej ręki na zawodach z przemieszczeniem kości, zerwanych więzadeł w kolanach czy innych kontuzji. Ale były też piękne momenty jak brązowy medal mistrzostw śląska w kategorii Juniorów, Vice mistrz Europy w 2022 roku oraz mistrz Polski w Ju-Jitsu bez podziału na pasy,

Czarny pas to nie koniec drogi to jej początek! I trener Krystian Stein gwarantuje dalszy wkład w rozwuj klubu oraz Brazylijskiego Jiu-Jitsu w Polsce!