WINTER CAMP UNIA JIU-JITSU BOROWICE

Camp zimowy unia jiu-jitsu borowice - ks stein academy bjj

W dniach 13 – 15 stycznia 2023 roku jak co roku nasz klub wziął udział w Obozie sportów walk, a dokładnie winter campie Uni Jiu-Jitsu. W obozie brali udział zawodnicy z całej polski między innymi z Koszalina, Szczecina, Białegostoku, Warszawy jak i nasze regionalne kluby z Łamator Racibórz, rkjjs Rybnik czy sparta z kuźni raciborskiej. Łącznie na Campie było ponad 130 zawodników i 12 czarnych pasów.

Z naszego klubu KS STEIN ACADEMY z Rydułtów wzięło udział 16 zawodników w różnym wieku. Już w piątek mieliśmy pierwsze treningi na których szkoliliśmy swoje umiejętności z zakresu brazylijskiego Jiu-Jitsu oraz motylej gardy. Kolejny dzień to łącznie sześć dwu godzinnych treningów dla juniorów jak i seniorów których tematem była delariva, motyla garda oraz otwarta garda. Nie zabrakło również technik kończących.

Na całym Campie panowała miłą i przyjacielska atmosfera, zawodnicy naszego klubu mieli możliwość zintegrować się razem oraz poznać zawodników innych klubów i od strony prywatnej i na macie sprawdzając tym samym swoje umiejętności. Ostatni dzień campu zakończył się treningiem po którym była uroczystość nominacji na wyższe stopnie w BJJ. I tak w naszym klubie na wyższe stopnie zostali nominowani:

 • Trener – Krystian Stein na Czarny pas w Brazylijskim Jiu-Jitsu
 • Julia Kocur – 2 belka na białym pasie
 • Sylwia Stein – 1 belka na białym pasie
 • Szymon Niestrój – 2 belka na białym pasie
 • Ksawery Kocur – 2 belka na białym pasie
 • Natalia Blanik – 4 belka na białym pasie
 • Dawid Kaczmarski – 3 belka na białym pasie
 • Przemysław Gajdowicz – 4 belka na niebieskim pasie
 • Jakub Franiczek – 3 belka na niebieskim pasie
 • Łukasz Rabas – 2 belka na białym pasie
 • Łukasz Wesoły – 2 belka na białym pasie
 • Paweł Józefowski – 2 belka na białym pasie
 • Patryk Twardy – 3 belka na białym pasie
 • Mariusz Burchart – 3 belka na białym pasie

Gratuluje wszystkim nominowanym zawodnikom!