Noworoczny nabór 2023 BJJ / MMA

BJJ / MMA / sporty walki rydułtowy rybnik i racibórz wodzisław

Z nowym rokiem 2023 zapraszam wszystkich chętnych którzy chcą rozpocząć przygodę z sportami walki w tym z Brazylijskim Jiu-Jitsu BJJ oraz MMA, oraz tych już trenujących w przeszłości na zajęcia do naszej Akademi sportów walki KS STEIN ACADEMY w Rydułtowach. Z nowym rokiem rozpoczynamy nabór do wszystkich grup wiekowych od dzieci po dorosłych i Kobiety! Na zajęciach jest miła i przyjacielska atmosfera, sala przygotowana pod sporty walki, cały sprzęt w tym rękawice, maty ochraniacze do dyspozycji osób trenujących.

Nasz klub znajduje się na rynku w Rydułtowach co sprawia że dojazd z takich miejscowości jak Racibórz, Rybnik, Żory, Radlin czy Wodzisław Śląski nie sprawiają problemów. Obok klubu znajdziesz też miejsca parkingowe na swój samochód.

W naszym klubie zostaniesz Mistrzem sztuk walki! Nauczysz się tajników Brazylijskiego Jiu-Jitsu, poznasz MMA a co za tym idzie techniki zapaśnicze, bokserskie, Judo jak i boksu tajskiego. Zajęcia u nas odbywają się 6 dni w tygodniu, a karnet open na miesiąc to zaledwie 99zł i możesz chodzić na jakie zajęcia chcesz. Mamy również zajęcia Samoobrony dla Kobiet w każdą środę na godz. 19.00 a zajęcia te kosztują zaledwie 20zł.

Masz dziecko które chce nauczyć się samoobrony? Nie ma problemu! Znajdziesz u nas kilka grup wiekowych od 5 do 8 lat, od 9 do 11 lat, od 11 do 15 lat oraz młodzież i dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Karnet miesięczny dla najmłodszych grup do 11 lat to zaledwie 69 zł!

Nasz klub to nie tylko miła i przyjacielska atmosfera! Ale również kanał na Youtube gdzie jako zawodnik możesz przeglądać wszystkie nasze techniki. To wyjazdy na obozy w góry minimum 2 razy w roku! To wyjazdy na zawody, seminaria, sparingi między klubowe i wiele innych imprez związanych z sportami walki! Nie czekaj i już dziś zapisz się na zajęcia!

Zapraszam również na zajęcia indywidualne / Personalne które prowadzę osobiście! Wspólnie ustalimy plan treningowy, oraz dopasujemy rozgrzewkę i zakres technik i ćwiczeń do twoich oczekiwań, kondycji i umiejętności!

Zapisy odbywają się bezpośrednio przed zajęciami w klubie lub telefonicznie pod nr 692233566. Jeżeli nie odbieram, napisz sms a na pewno odpiszę.