Mistrzostwa Polski Ju-Jitsu

Mistrzostwa polski ju-jitsu katowice - krystian stein bjj

Dnia 26.11.2022 roku jako drużyna wystartowaliśmy w otwartych mistrzostwach Polski w Ju-Jitsu sportowym Ne-waza. Z naszego klubu wystartowało 6 zawodników w tym trener Rydułtowskiego klubu KS Stein Brasilian Jiu-Jitsu team Krystian Stein. Atmosfera na zawodach była świetna, łącznie w katowicach wystartowało 789 zawodników w różnych kategoriach wagowach. Walki odbywały się bez podziału na pasy, przez co każdy zawodnik musiał stoczyć wiele walk nim doszedł do finału.

Nasza drużyna spisała się na medal każdy z zawodników zawalczył bardzo dobre walki. Na 6 zawodników 4 przyjechało z medalami. I tak medale wygrali:

  • Złoty medal w kategorii Ne Waza GI Masters -94 kg wygrał trener Krystian Stein
  • Srebrny medal w kategorii Ne Waza GI U14 +66 kg wygrał Ksawery Kocur
  • Srebrny medal w kategorii Ne Waza GI U16 -55kg wygrał Bartosz Lipka
  • Brązowy medal w kategorii Ne Waza GI Masters +94 kg wygrał Przemysław Gajdowicz

W zawodach wzięli udział również Mateusz Brzoza oraz Szymon Niestrój którzy bardzo dobrze zawalczyli zajmując 5 miejsce w swoich kategoriach wagowych i wiekowych. Gratulujemy wszystkim i cieszymy się z tylu tytułów mistrzowskich w tak krótkim czasie.