Zajęcia indywidualne / Personalne BJJ, MMA, Boks

Treningi indywidualne / personalne sportów walk, bjj, mma, boks, kickboxing, samoobrona dla kobniet

Interesują Cię sporty walki? Chcesz zostać mistrzem sztuk walki? Oglądasz walki MMA i chcesz tak samo walczyć? Nic straconego! Zapraszam na zajęcia indywidualne do naszego Klubu KS STEIN ACADEMY. Dzięki zajęciom indywidualnym jesteś w stanie szybko osiągnąć swój cel! Trener jest jedynie do twojej dyspozycji zauważając najmniejszy błąd oraz szkoląc Cię od podstaw po najbardziej zaawansowane techniki!

Znajdziesz w naszym klubie zajęcia Brazylijskiego Jiu-Jitsu, Boks, MMA oraz samoobronę. A nasz trener to wybitny trener oraz aktywny zawodnik z 18 letnim doświadczeniem w sportach walk oraz Czarny pas BJJ. Multi medalista, między innymi złoty medalista Mistrzostw Polski w GI, złoty medalista Pucharu Polski NoGi, Srebrny medalista mistrzostw Europy, złoty medalista mistrzostw śląska i wiele innych…

Nie zastanawiaj się i już dziś umów się na pierwsze zajęcia. Pracujesz na zmiany? Żaden problem, u nas zajęcia odbywają się od godzin porannych po późne godziny wieczorne! Na pewno znajdziemy pasującą nam wszystkim godzinę! Zajęcia odbywają się w naszym klubie w Rydułtowach na ul. Traugutta 293, przygotowanego pod sporty walki. Cały sprzęt w tym rękawice bokserskie, ochraniacze na piszczele, kaski ochronne, materace, ciężarki itp. są do twojej dyspozycji! Chcesz przyjść z kolegą lub koleżanką? Żaden problem! Zapisy odbywają się telefonicznie lub poprzez wiadomość pod nr 692233566