Obóz klubowy w Kołobrzegu!

Obóz sportów walk Kołobrzeg - ks stein academy gracie barra kołobrzeg

W dniach 6-8 października odbył się nasz klubowy obóz sportów walk w Kołobrzegu. Obóz ten to nie tylko treningi pod okiem trenerów Krystiana Stein ( czarny pas BJJ ) oraz Tomasza Szczerka ( czarny pas BJJ ) ale również okazja do zintegrowania się oraz miło spędzenia czasu na macie jak i poza nią. Nasz klub oraz wszyscy zawodnicy do niego należący mają możliwość udziału w licznych obozach Uni Jiu-Jitsu w Borowicach, obozach klubowych w Kołobrzegu jak i seminariach i sparingach w różnych częściach kraju.

Tym razem nasz obóz odbył się w Kołobrzegu, gdzie nocowaliśmy w pięknym hotelu Mona Lisa z basenami i saunami oraz pełnym wyżywieniem. Każdy uczestnik miał również trochę czasu wolnego pomiędzy treningami aby udać się nad morze które oddalone od naszego hotelu było o zaledwie 200 metrów. Ale wygoda hotelu to nie wszystko najważniejsze są treningi! Które odbyły się na sali Gracie Barra w Kołobrzegu pod okiem wybitnego trenera i zawodnika Tomasza Szczerka który w sportach walk siedzi od 31 lat! Tematem zajęć było sprowadzenie walki do parteru, nie zabrakło technik zapaśniczych, technik w kimonach a na sam koniec każdy miał możliwość sprawdzenia sił w ringu bokserskim.

Łącznie spędziliśmy ponad 10 godzin na macie, szkoląc nasze umiejętności. A wieczorem każdy miał możliwość wzięcia udziału w imprezie integracyjnej. Nie zabrakło dobrej zabawy, śmiechu i miło spędzonego czasu który będziemy pamiętać przez wiele lat!