Sparingi między klubowe w RKJJS Rybnik

sparingi-miedzy-klubowe-w-RKJJS-W-Rybniku-wraz-z-lamator-Raciborz-i-sparta-kuznia-raciborska-4-Copy

W dniu 24.01.2024 najmłodsi zawodnicy naszego klubu mieli przyjemność wzięcia udziału w sparingach międzyklubowych zorganizowanych w zaprzyjaźnionym klubie Jiu-Jitsu sportowego RKJJS w Rybniku. W sparingach wzięli udział zawodnicy z takich klubów jak Sparta Kuźnia Raciborska, Łamator Racibórz oraz RKJJS Rybnik. Ponad 40 zawodników przez 1,5 godziny mogło walczyć ze sobą wymieniając się doświadczeniem i umiejętnościami. Tego typu sparingi to nie tylko możliwość sprawdzenia swoich umiejętności przed nadchodzącymi zawodami ale również możliwość poznania nowych znajomości i przyjaźni dla dzieci. Możliwość nabierania doświadczenia oraz zobaczenia i odwiedzenia innych klubów.

Jako klub współpracujemy z klubami z naszej okolicy aby dać możliwość rozwoju naszym zawodnikom, nie tylko zamykając się w naszych czterech ścianach ale również wychodząc na przeciw rozwoju Jiu-Jitsu i odwiedzając inne kluby. Średnio co 2 miesiące jeździmy na przemiennie do Łamatora w Raciborzu, Rkjjs w Rybniku czy Sparty w Kuźni Raciborskiej. Do tego liczne obozy, seminaria organizowane przez nasz klub otwierają możliwość rozwoju każdemu zawodnikowi.