Odwiedziny klubu Venganza z Raciborza

odwiedziny klubu sportów walk venganza z Raciborza - KS STEIN ACADEMY

W dniu 08.02.2024 mieliśmy przyjemność gościć w naszym klubie trenera Piotra Kasztę – Czarny pas BJJ wraz z swoimi zawodnikami z Venganza Racibórz. Piotr podzielił się swoją wiedzą i umiejętnościami pokazując ciekawe techniki z żółwia, a zawodnicy jego klubu mieli możliwość po sparować z zawodnikami naszego klubu. Tego typu współpraca owocuje rozwojem wszystkich zawodników. Dzięki wymianom między klubowym mamy możliwość wymiany doświadczeń, umiejętności jak i sprawdzić się w walkach z innymi zawodnikami. Piotr Kaszta pokazuje również że wiek to tylko liczby, dzięki systematycznym treningom oraz zdrowym trybem życia nadal startuje na zawodach zdobywając wiele medali. Dziękujemy trenerowi klubu Vneganza Racibórz za odwiedziny i liczymy na dalszą stałą współpracę!