Seminarium z mistrzem świata Bartonem Derenowskim w KS STEIN ACADEMY

Seminarium z Bartonem Derenowskim z klubu sportów waljk Checkmat w ks stein academy rydułtowy

W sobotę 17 lutego w naszym klubie KS STEIN ACADEMY odwiedził nas kilkukrotny mistrz Świata, Europy jak i Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu Barton Derenowski. Jest to wybitna postać w świecie sportów walk, liczne medale, tytuły, wygrane walki to nie wszystko czym Barton może się pochwalić. Jest on również wybitną postacią pod względem szkolenia wojsk w Iraku.

Tym razem Barton Derenowski odwiedził nasz klub w formie seminarium które przeprowadził ucząc technik sportów walk naszych zawodników. Tematem była obrona przed leglockami oraz przechodzenie gardy które szkoliliśmy pod jego okiem przez 4,5 godziny! Tego typu wiedza oraz wymiana doświadczeń z tak wybitnym zawodnikiem pozwala naszym zawodnikom rozwijać swoje umiejętności oraz poznać tak popularne nazwisko jak w/w osobowość. Barton nie tylko prowadzi seminaria oraz startuje na zawodach ale również prowadzi swój klub Chceckmat w Głogowie gdzie jest głównym trenerem!