Burmistrz Rydułtów Marcin Połomski wręcza nagrody zawodnikom!

burmistrz rydułtów Marcin Polomski odwiedza ks stein academy

W dniu 25 marca 2024 roku w naszym klubie mieliśmy przyjemność gościć Burmistrza Rydułtów który osobiście przyjechał wręczyć dyplomy za osiągnięcia sportowe oraz reprezentowanie miasta Rydułtowy zawodnikom którzy w 2023 roku startowali na zawodach krajowych jak i międzynarodowych osiągając jednocześnie sukcesy zajmując czołowe miejsca i przywożąc medale dla naszego klubu jak i miasta. Każdy z zawodników z osiągnięciami sportowymi był wywołany na środek gdzie Burmistrz wręczył dyplom i pogratulował sukcesów. Zostaliśmy również zaproszeni do urzędu miasta wraz z zawodnikami gdzie zawodnicy mają opowiedzieć o swoich zawodach, startach oraz tym jak zaczęli trenować Jiu-Jitsu.