Kolejne medalowe sukcesy na Silesian Open w Katowicach

Medale na zawodach Silesian Open Ju-Jitsu Sportowego w katowicach - ks stein academy Rydułtowy

Po raz kolejny zawodnicy naszego klubu KS STEIN ACADEMY z Rydułtów wystartowali na zawodach Silesian Open Ju-Jitsu Sportowego w Katowicach. Na zawodach mogli zmierzyć się najmłodsi zawodnicy jak i dorośli z podziałami na kategorie wagowe, wiekowe oraz pasy. Z naszego klubu wystartowało 9 zawodników głównie z grupy starszej dzieci które pokazały się z bardzo dobrej strony wygrywając większość swoich walk. Grupę dorosłych reprezentował trener Krystian Stein zdobywając dwa złote medale, w kimonach jak i bez kimon. Łącznie udało nam się zdobyć aż 10 medali, a osoby które nie zdobyły medali również mieli wiele dobrych i wygranych walk jednak w związku z dużą ilością zawodników w kategorii nie udało się im zdobyć medali.

Tak więc z medalami wracają:

– Liliana Lubszczyk – złoto i srebro

– Julia Kocur – złoto i srebro

Maciej Stein – dwa złota

– Krystian Stein – dwa złota

– Bartosz piechaczek – złoto

– Daniel Starosta – Srebro

– Ksawery Kocur – 4 miejsce ( 2 wygrane, jeden remis i przegrana walka )

– Igor Kowina – 4 miejsce ( 2 wygrane walki i 2 przegrane )

– Szymon Kisiel – 5 miejsce ( mimo kontuzji kolana wystartował i zrobił dobre walki )

Gratulacje dla wszystkich!