Walka naszego zawodnika na WEST MMA w Gorzowie Wielkopolskim

KS STEIN ACADEMY na gali west mma w gorzowie wielkopolskim

W dniu 26-27 kwietnia w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się już siódma edycja gali West MMA. Tym razem wystartował na niej nasz zawodnik Marcin Paliwoda. Wiele miesięcy ciężkich przygotowań oraz wiele lat treningu sprawiły że Marcin stoczył mocny i wyrównany pojedynek. W dniu 26 odbyło się ważenie a w sobotę 27 kwietnia stoczyły się pojedynki. Marcin musiał zmierzyć się z dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem. W pierwszej rundzie spisał się na medal wykonując wiele ciosów i kopnięć, w drugiej jednak musiał przyznać wyższość przeciwnikowi który po kopnięciu na wątrobę zakończył pojedynek gradem ciosów.

Tak czy inaczej dla nas jak i dla Marcina był to wielki dzień jak i lekcja na przyszłość. Teraz ciężkie przygotowania do kolejnej edycji gali!

Zapraszam również do zobaczenia relacji z gali w której zobaczycie jak to wygląda od zaplecza: