Nowy nabór na zajęcia!

Nowy nabór na zajęcia sportów walk BJJ MMA dla dzieci i dorosłych

10 korzyści dla których warto trenować sporty walki:

  1. Nauka samoobrony – pomoże nam w sytuacjach zagrożenia życia. Sprawi że będziemy czuć się pewnie i nie spanikujemy. A umiejętności sportów walki pomogą obronić się przed napastnikiem.
  2. Pewność siebie – trenując sporty walki nabieramy pewności siebie, jesteśmy wytrenowani, nauczeni ciężkiej pracy i radzenia sobie w ciężkich sytuacjach oraz wychodzenia z nich.
  3. Zdrowe ciało – sporty walki a w tym przede wszystkim Brazylijskie Jiu-Jitsu to sport w którym ćwiczymy wszystkie partie mięśni, jesteśmy mobilni, sprawni, rozciągnięci oraz wysportowani.
  4. Odporność na wirusy i bakterie – BJJ to sport kontaktowy, poprzez ciągły kontakt z matą nasz organizm uodparnia się na wirusy i bakterie, ponadto zdrowe i wysportowane ciało lepiej radzi sobie z chorobami i z zwalczaniem ich.
  5. Odreagowanie stresu i sposób na depresję – Podczas wysiłku jaki potrzebujemy wykonać podczas treningów wytwarza się hormon szczęścia czyli endorfina a spada poziom kortyzolu ( hormon stresu ) co sprawią że po odbytym treningu mamy uczucie szczęścia, zadowolenia, problemy przestają istnieć a głowa staje się czysta. Ponadto możemy fizycznie odreagować stres na macie rozładować napięcie mięśni i wrócić do domu z uśmiechem na twarzy.
  6. Nowe znajomości – Ludzie na macie są do siebie nastawieni po przyjacielsku, u nas w klubie traktujemy się jak rodzinę. Trenując sporty walki poznajesz nowych ludzi, a przez to że spotykasz się z nimi kilka razy w tygodniu tego typu znajomości nieraz przeobrażają się w przyjaźń.
  7. Hobby – Masz dość siedzenia w domu i oglądania nudnych seriali? Sporty walki to piękne hobby pozwalające w zdrowy i sportowy sposób robiąc to co lubimy zabić czas i miło spędzić wieczór.
  8. Seminaria i Obozy – Trenując w naszym klubie masz możliwość wyjazdów na seminaria i obozy które sprawią że nie tylko nauczysz się walczyć na nich, poznasz wiele ciekawych technik i ludzi ale również zwiedzisz Polskę i świat.
  9. Wytrwałość i dążenie do celu – Sporty walki uczą wytrwałości i dążenia do celu w każdym aspekcie życia. Aby być dobrym sportowcem musimy regularnie chodzić na treningi, mieć systematyczność, oraz trenować wiele lat poprawiając małymi kroczkami swoją technikę, walkę, kondycję. Co sprawia iż uczymy się dążenia do celu małymi krokami.
  10. Nauka pokory i szacunku – Na sali uczymy się szacunku do drugiego zawodnika, człowieka, maty, trenera jak i stopnia. Uczymy się przegrywać i wyciągać z przegranych walk wnioski na przyszłość.

To tylko kilka z zalet jakie niesie trenowanie Sportów walki w naszym klubie. Nie zastanawiaj się i dołącz do nas już dziś! Zajęcia odbywają się 6 razy w tygodniu. Pojedynczy trening to koszt jedynie 20 zł ( tyle co mały kebab ), a miesięczny karnet na wszystkie zajęcia 99zł ( co daje zaledwie 4,12 zł za zajęcia ). Zapisy odbywają się 10 min przed każdymi zajęciami. Trwa nabór do wszystkich grup ( dorosłych, młodzieży, dzieci, Kobiet ) Masz pytania? Inf: 692233566

Nasz klub znajduje się w Rydułtowach w związku z czym zapraszamy wszystkich nawet tych mieszkających w pobliskich miejscowościach jak Racibórz, Rybnik czy Wodzisław. Z każdego z tych miast dojedziesz do nas prostą drogą w kilka minut.