Sparingi dla dzieci w Łamator Racibórz

Sparingi BJJ dla dzieci w Łamator Racibórz

W czwartek 16 lutego nasz klub a dokładnie grupa dzieci i nastolatków zostali zaproszeni na sparingi między klubowe do Łamatora w Raciborzu. Na macie zmierzyli się zwodnicy w wieku od 6 lat do 16 roku życia. Z naszego Rydułtowskiego klubu KS STEIN ACADEMY przyjechała mocna i liczna reprezentacja bo na 45 zawodników aż 16 było naszych!

Dla niektórych dzieci w naszym klubie był to pierwszy taki wyjazd a zarazem pierwsza możliwość sprawdzenia się z innymi zawodnikami z poza naszego klubu. Dzieci pokazały wysoki poziom, zrobiły na prawdę dobre walki, a mieli ich na prawdę sporo! Na sparingi przyjechali też zawodnicy z Sparty Kuźnia Raciborska oraz jak wcześniej już wspomniałem Łamatora z Raciborza.

Nasi zawodnicy po udanych sparingach zostali nagrodzeni kolejnymi belkami na swoich pasach za co wszystkim gratulujemy!

Dziękujemy również trenerowi Raciborskiego Klubu łamator Michałowi Musioł za zaproszenie. Czekamy już na kolejną edycje tego wydarzenia!